SPECIALISTA CENTRÁLNÍHO ŘÍDÍCÍHO SYSTÉMU

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha automatického řídícího systému technologických procesů výroby a jeho periferních součástí
  • sledování a řízení veškerých procesů pohybu surovin (syrové mléko, syrovátka, smetana)
  • sledování skladovacích teplot surovin
  • zajištění úpravy mléka pro výrobu (odstředění, zákys)
  • sledování procesu pasterizace a ultrafiltrace
  • denní řízení stavu zásob
  • evidence pohybu suroviny
  • řízení procesu čištění výrobního zařízení

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání
  • pokročilá znalost MS Office
  • schopnost samostatného rozhodování, odpovědný přístup k práci
  • pečlivost, zodpovědný přístup k práci
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny)
  • nástup možný IHNED

NABÍZÍME:

  • perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvek na dopravu
  • měsíční peněžní bonusy
  • možnost stravování v areálu
  • relaxační volno nad rámec dovolené
  • další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní doplňkové spoření, výhodné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky)

Firma: Mlékárna Klatovy, s.r.o.

Kontakt: Ing. Romana RICHTEROVÁ
Za Tratí 640
33901 Klatovy IV

Telefon: 376700298

Místo práce: Klatovy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé