SEŘIZOVAČ / ELEKTROMECHANIK / ÚDRŽBÁŘ

Požadujeme

* SOU / SŠ vzdělání s výučním listem v oboru strojírenském (zámečník, seřizovač) nebo elektromechanik, případně SPŠ strojní - obor strojírenství nebo SPŠ elektrotechnická * praxi v oblasti údržby strojního zařízení a zkušenosti se seřizováním v potravinářském provozu velkou výhodou * uživatelská znalost práce na PC * manuální zručnost * odolnost vůči stresu, rozhodnost, samostatnost, proaktivita * ochotu pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém režimu v 7,5 hod. směnách

Nabízíme

perspektivní práci ve stabilní nadnárodní společnosti* odpovídající finanční ohodnocení , PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU* 5 týdnů dovolené* 13. Mzda* Příspěvek na dopravu* Příspěvek na penzijní připojištění až do max. výše 1000 Kč měsíčně* Motivační příspěvek za doporučení nového zaměstnance* Sportovní a společenské akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky (Letní den s Mlékárnou Klatovy, Mikulášská nadílka, Vánoční večeře a jiné)* Aktivity podporující spolupráci v rámci týmu – týmové večeře, zábava* Finanční odměny za zlepšovací návrhy* Odměny při životních a pracovních jubileích* Dárkové vouchery* Zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky

Náplň práce

* zajištění denního chodu strojního a technologického výrobního zařízení * provádění odborných prací při opravách, revizích a preventivní údržbě elektrických zařízení a elektroinstalací v souladu s plánem údržby * nastavení a seřizování strojního a technologického výrobního zařízení * vyhodnocení, zjištění závad a jejich následné odstraňování * úzká spolupráce s výrobním úsekem * zodpovědnost za plynulý chod výroby a minimalizace prostojů

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete požadavky uvedené v inzerátu, těšíme se na Váš životopis a motivační dopis. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat a pozveme je co nejdříve na osobní pohovor.

Firma: Mlékárna Klatovy, s.r.o.

Kontakt: Ing. Romana RICHTEROVÁ
Za Tratí 640
33901 Klatovy IV

Telefon: 376700298

Místo práce: Klatovy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé