Laborantka

Hlavní pracovní náplň: - Odběr vzorků k chemicko-fyzikálnímu zkoušení

- Provádění chemických analýz a měření hodnot podle kontrolních plánů, manuálu metodik a postupů

- Obsluha zařízení používaných při rozborech

- Senzorické posuzování rozpracovaných a hotových výrobků

- Propouštění rozpracované výroby k dalšímu zpracování

- Propouštění hotových výrobků do expedice

- Pozastavování neshodných výrobků Požadujeme: - SPŠ mlékárenská nebo SPŠ chemická výhodou

- praxe v oboru výhodou

- Uživatelská znalost informačních systémů Jedná se o 3 směnný provoz

Nabízíme:

zázemí a jistotu mezinárodní společnosti

- zodpovědnou práci v mladém kolektivu

zajímavé finanční ohodnocení

- příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, bonus za odpracovanou dobu a další

nástup: ihned

Firma: Mlékárna Klatovy, s.r.o.

Kontakt: Ing. Romana RICHTEROVÁ
Za Tratí 640
33901 Klatovy IV

Telefon: 376700298

Místo práce: Klatovy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé